Anastasia Krupovich, vyriausioji stilistė

Anastasija – jauna, bet jau spėjusi pajusti pasaulinės šlovės skonį stilistė. Ji – prestižinio konkurso Wella Trend Vision 2015 nugalėtoja. Tai didžiausias tarptautinis renginys, kuriame susitinka ryškiausi jaunieji talentai bei plaukų dažymo meistrai iš viso pasaulio. Anastasija yra pirmoji lietuvė, laimėjusi aukščiausią – platininį – apdovanojimą. Šios pergalės link ši jauna meistrė ėjo labai kryptingai: 2014 m. atsiėmė antrosios vietos apdovanojimą Baltijos šalių atrankiniame etape Rygoje, dar metais anksčiau laimėjo trečiąją vietą. Jaunojo talento titulą mūsų meistrė iškovojo Berlyne vykusiame konkurso finale nurungusi 35 dalyvius iš įvairių pasaulio šalių.

2011 m. Anastasija baigė Vilniaus kolegiją ir tapo šukuosenų dizaino specialiste. Dar studijuodama dalyvaudavo Baltijos šalių kirpėjų čempionatuose, kūrė TV šou „Chorų karai” dalyvių įvaizdį, patirties sėmėsi ir iš KIRPIMO MEISTRŲ komandos.

Mylimiausia Nastios sritis – modelių, šou dalyvių įvaizdžiai, proginės šukuosenos. Jai niekuomet nestigo kūrybinės energijos ir įvairių sumanymų, kuriuos įgyvendina ne tik kurdama kasdienį stilių klientams, bet ir įvairiuose foto ir video projektuose.

„Džiaugiuosi, kad pasirinkau grožio sritį. Mėgstu savo darbą ir stengiuosi kasdien tobulėti. Domiuosi naujausiomis plaukų mados tendencijomis ir įgytas žinias naudoju savo veikloje. Mano siekis – pabrėžti tai, kas gražiausia,” – sako Anastasija.