Anastasia Krupovich, Vyr. stilistė

Prie KIRPIMO MEISTRŲ Anastasia prisijungė 2011, iškart po to, kai gavo Vilniaus kolegijos šukuosenų dizaino diplomą.

2015 metais ši jauna meistrė  tapo prestižinio konkurso Wella Trend Vision nugalėtoja. Tai didžiausias tarptautinis renginys, kuriame susitinka ryškiausi talentai iš viso pasaulio. Anastasia yra pirmoji  Lietuvos atstovė laimėjusi aukščiausią – platininį – apdovanojimą. Šios pergalės link ji ėjo labai kryptingai: 2014 m. atsiėmė antrosios vietos apdovanojimą Baltijos šalių atrankiniame etape Rygoje, o metais anksčiau laimėjo trečiąją vietą. Jaunojo talento titulą mūsų meistrė iškovojo Berlyne vykusiame konkurso finale nurungusi 35 dalyvius iš įvairių pasaulio šalių.

Anastasia nuolatos kaupia žinias ir tobulina įgūdžius prestižinių “Allilon education”, “Mazella & Palmer”, “Vidal Sassoon” akademijų rengiamuose mokymuose. Ten įgytas žinias ne tik pritaiko kasdieniniame darbe, bet ir dalinasi su kolegomis reguliariai rengiamuose vidiniuose mokymuose.

“Darbas man – malonumas. Kiekviena diena pilna iššūkių, galvosūkių ir mažų laimėjimų. Keliu sau aukštus reikalavimus, stengiuosi tobulėti ir labai džiaugiuosi, kad mano klientai tai vertina”.