Nikė Barzdukaitė, stilistė

Nikė išsilavinimą įgijo Vilniaus kolegijoje, kur jai 2011 m. suteiktas šukuosenų dizainerės diplomas. Dar studijų metais pradėjo dirbti kirpėja salone „Ars Loreta“. Mokslais ir darbu neapsiribojo – savo jėgas išbandė įvairiausiuose konkursuose, papildomai gilino žinias, tad nenuostabu, kad studijas baigė su padėkos raštu už aktyvią visuomeninę veiklą ir dalyvavimą tarptautiniuose ir respublikiniuose kirpėjų konkursuose.

Vėliau, jau po studijų, įgijo ir profesionalios kosmetikos pardavimų bei seminarų stilistams organizavimo patirties. Kaip „Vitrina Pro“ bei „Salerm“ technologė vedė seminarus, kuriuose pristatydavo kosmetikos priemonių sudėtines dalis, konsultuodavo kirpėjus techniniais klausimais. Žinoma, nuolat domėdavosi naujausiomis tendencijomis kosmetikos priemonių gamintojų seminaruose.

Nuo 2015 m. Nikė – KIRPIMO MEISTRUOSE. Čia atėjo kaip pradedančioji stilistė, o šiandien dėka įgytos patirties ir nuolatinių mokymų jau dirba stiliste. Nikė dalyvauja „Wella“, „Allilon“ ir vidiniuose salono seminaruose, gilinasi į „Davines“ plaukų kosmetikos, kurios produkcijos galima įsigyti „Kirpimo meistrų“ salone, sudėtis.

„Turiu labai stiprią vidinę motyvaciją ir nebijau aukštų reikalavimų. Esu labai žingeidi ir nuolat mokausi, o naujausias tendencijas kūrybiškai pritaikau savo darbe. Iš asmeninių savybių itin vertinu sąžiningumą ir punktualumą“, – taip apie save kalba Nikė.