Ričardas Čižauskas, vyriausias stilistas

Ričardą drąsiai galima vadinti aukščiausios klasės meistru, profesionalu iš didžiosios raidės. Grožio industrijoje jis dirba jau ne pirmą dešimtmetį, o nuolatinis asmeninis tobulėjimas bei naujovių poreikis jam visada buvo vienas svarbiausių dalykų. Savo profesines kompetencijas Ričardas tobulino Vokietijoje, JAV, Italijoje, Ispanijoje, Kipre, Didžiojoje Britanijoje – visose šiose šalyse dalyvavo kompanijos Wella Professionals rengiamuose plaukų kirpimo bei dažymo technikų mokymuose („Train the Trainer“). Jau daugiau nei 10 metų jis yra pripažintas Wella Professionals, System Professionals, Sebastian, o dabar – ir Nioxin – technologas-treneris.  Sukaupta patirtimi ir naujausiomis plaukų puoselėjimo technologijomis Ričardas dalinasi vesdamas seminarus Lietuvos ir Latvijos kirpėjams bei būsimiems šukuosenų dizaineriams Vilniaus kolegijoje – čia jis dalyvauja šukuosenų dizaino programos baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijos darbe.

Ričardas – kūrybiška asmenybė.  Jis yra vienas iš pop operos „Pasakų medis“ (2007 m.) personažų įvaizdžio kūrėjų, kūrė šukuosenas V. Judaškino 2011m rudens – žiemos aukštosios mados kolekcijos modeliams, buvo mados namų „Nijolė“ kolekcijos modelių (2011 m.) šukuosenų bei makiažo autorius.

Ričardas yra baigęs psichologijos studijas ir turi Psichologijos mokslų magistro laipsnį. Tad nenuostabu, kad klientai jį vertina ne tik už kompetenciją, bet ir už puikiai išlavintą profesinę intuiciją bei ypatingą gebėjimą įsiklausyti ir išgirsti kiekvieną, sėdintį jo kėdėje.

„Be galo mėgstu savo darbą, džiaugiuosi žmonėmis, kuriuos sutinku ir kurie grįžta pas mane vėl ir vėl. Man labai daug reiškia ir galimybė dalintis žiniomis su esamais ir būsimais kolegomis, todėl jau ilgą laiką vedu seminarus. Dirbdamas su klientu visada galvoju apie konkretų žmogų ir jo stilių – noriu, kad jis pakiltų iš kėdės būdamas gražus pirmiausia sau pačiam“ – sako Ričardas