Anna Pečeliūnienė, pradedančioji stilistė

Anna – pavyzdys, kad atrasti save niekada nevėlu. Verslo vadybos studijas baigusi, turizmo studijų magistro laipsnį turinti meistrė ilgą laiką dirbo turizmo paslaugų srityje. Pardavimai, kelionės, bendravimas su įvairiausiais klientais ne vienerius metus buvo jos kasdienybė. Kol galiausiai, kaip pati sako, nusprendė pasukti savo širdies keliu – baigusi kirpėjų kursus Šukuosenų studijoje, Anna 2017 m. įgijo Plataus profilio kirpėjos diplomą.

Mokydamasi ji nieko nelaukdama pradėjo taikyti teorines žinias praktikoje – galbūt tai lėmė, kad Annos praktikos laikotarpis KIRPIMO MEISTRŲ salone buvo rekordiškai trumpas. Vos keletą mėnesių atidžiai stebėjusi patyrusių kolegų darbą ir pati pasipraktikavusi su modelių plaukais, Anna jau buvo pasirengusi priimti pirmuosius klientus.

Esu laiminga dirbdama grožio srityje, jaučiuosi save atradusi, o visa patirtis, kurią įgijau per gyvenimą, puikiai praverčia naujojoje profesijoje.  Džiaugiuosi galėdama kiekvieną dieną tobulėti ir tapti geriausia savo pačios versija“, – sako Anna