2020 Gruodis

Mūsų komandoje naujas pradedantysis stilistas – Arnoldas! Visus metus sąžiningai mokėsi stebėdamas vyresnių kolegų darbą, lankydamasis seminaruose ir pats dirbdamas su modeliais, o dabar laukia savo naujų klientų – jūsų.
Arnoldas užsispyręs ir kruopštus, nuolatos ieško naujų idėjų ir krypčių, tad visada pasiūlys sprendimo būdus įvairiausioms situacijoms.

*****************

2020 Rugsėjis

Labai džiaugiamės, nes į mūsų komandą po pertraukos sugrįžo meistrė Kristina! Daugelis klientų ją tikrai puikiai žino dėl kūrybiškumo ir atsidavimo savo darbui. Sveikiname ir vėl prisijungus prie
Kirpimo meistrai komandos!

*****************

2020 Rugsėjis
Labai smagu stebėti meistrų augimą ir tobulėjimą, o šiandien norime pasveikinti meistrę Milaną, kuri iš jaunesniosios stilistės tapo stiliste!
Kūrybiškumas, darbas ir nuolatinis ėjimas pirmyn – tai apie Milaną.
*****************

2020 Rugsėjis

Visada gera didžiuotis ir pasidalinti puikiomis naujienomis. Tokių turime ir šį kartą – mūsų meistrė Diana iš stilistės tapo vyr. stiliste, su kuo ją labai sveikiname ir džiaugiamės!
Diana turi sukaupusi itin didelę patirtį, tad nenuostabu, kad jos klientai ją labai vertina ir myli!
*****************
2020 Birželis
Kirpimo Meistrai švenčia 10 metų gimtadienį! Smagu, kad esate kartu su mumis. Ačiū jums, mielieji!
Nuėjome ilgą, įdomų ir nuotykių kupiną kelią: nuo vieno salono, kuriame dirbo vos vienas meistras iki šiandienos, kai galime džiaugtis trimis salonais, kurie jungia net keturiolika meistrų! Ir toliau dirbsime, mokysimės, kursime grožį bei geras emocijas!
*****************

2019 Rugsėjis

Rudenį pasitinkame su puikiomis naujienomis – meistrė Greta iš jaunesniosios stilistės tapo Kirpimo meistrai stiliste!
Iššūkių mėgėjai Gretai jos darbas vienas malonumas, o atsidavimas ir kasdieninis tobulėjimas leidžia eiti tik pirmyn! Labai didžiuojamės ir sveikiname!

*****************

2019 Rugpjutis

Kaip visada, labai malonu dalintis puikiomis žiniomis – Milana iš pradedančiosios stilistės tapo jaunesniąja Kirpimo meistrai stiliste!

Kūrybiškumo paieškos, nuolatinis tobulėjimas, tarptautinių konkursų laimėjimai ir didelių tikslų sau kėlimas – visa tai apie mūsų meistrę Milaną!

*****************

2019 Liepa

Didžiuotis savo meistrais visada labai gera, o šį kartą šis jausmas dvigubas – sveikiname Simonas ir Ema iš jaunesniųjų stilistų oficialiai tapus Kirpimo meistrai stilistais!

*****************

2019 Birželis

Prie Kirpimo meistrai komandos prisijungia Laurynas – pradedantysis stilistas! Nors pas mus jis jau nėra naujokas – visus metus praktikavosi Kirpimo meistrai salonuose, mokėsi iš vyresniųjų kolegų, atidžiai stebėjo ir gilinosi į profesijos subtilybes bei klientų aptarnavimą.

*****************

2019 Birželis

Profesionalumas mūsų visiems meistrams lyg mantra!Tai be galo svarbu ir to siekiame nuolatos, tad esame labai laimingi, kad Sirowa Lietuva kompanijos organizuotame konkurse gavome Best Professional salon Vilniuje apdovanojimą! Ačiū! Ir toliau stengsimės tik tobulėti bei eiti pirmyn.

*****************

2019 Birželis

Kartu su vasara į mūsų salonus atėjo ir labai geros naujienos – meistrė Milana Wella Trend Vision konkurse laimėjo pirmą vietą ir vyks į Ispaniją, kur pasauliniame konkurse atstovaus Baltijos šalims! Labai džiaugiamės ir sveikiname!Tai neįkainojama patirtis!

*****************

2019 Gegužė

Mūsų pavasaris kupinas gerų naujienų! Norime pasidžiaugti tobulėjančiais savo meistrais, o šį kartą Nikė, kuri iš jaunosios stilistės oficialiai tapo Kirpimo meistrai stiliste! Ji visada žavėjo savo klientus ir kolegas užsidegimu, vidine energija, kūrybiškumu ir nepriekaištingais darbais. Tad sveikiname ir didžiuojamės!

*****************

2019 Kovas

Labai didžiuojamės mūsų meistru Ricardas, kuris buvo įvertintas ir apdovanotas aukščiausio lygio Wella Professionals tarptautiniu diplomu – MASTER COLOR EXPERT!Tai aukščiausia Wella Professionals koloristo kategorija, o visoje Rytų Europoje tokiomis apdovanoti buvo vos 7 meistrai!Ričardai, sveikiname tave!

*****************

2018 sausis

Pasitikite naują KIRPIMO MEISTRŲ komandos narį – klaipėdietį Dainių Gedgaudą. Dainius – kirpėjas iš pašaukimo, jo draugai žino, kad net laisvalaikiu po darbo jis…dirba: internete ieško įdomių stiliaus idėjų. Klientės jį apibūdina kaip nuostabių rankų ir idealiai žmogų jaučiantį meistrą. Vilnius – nauja šio vaikino gyvenimo kryptis, iš kurios tikisi daugiau iššūkių ir spartesnio profesinio tobulėjimo.

*****************

2017 gruodis

Pirmoji mūsų 3 – iojo salono darbo diena. Martyną ir Anastasią dabar rasite ten, Polocko 17 ( visai šalia Užupio salono:)).

*****************

2017 lapkritis

Šių metų pabaiga mums pilna naujienų. Nuo šiol mūsų šaunioji Greta – jaunesnioji stilistė. Nuo pat pirmos savo darbo dienos ji džiugina visus savo užsidegimu, kūrybiškumu ir puikiais darbais. Tai ji darys ir toliau, toje pačioje vietoje – Užupio salone:) Laiką patogiai galite rezervuoti kirpimomeistrai.lt.

*****************

2017 birželis

Susipažinkite, mūsų komandoje – nauja meistrė: Milana. KIRPIMO MEISTRUOSE ji nebe naujokė – kruopščiai sėmėsi patirties mūsų salone beveik metus. Praktikuodamasi kartu ir mokėsi – gilino profesines žinias kolegijoje. Jos baigiamasis darbas įvertintas aukščiausiais balais, o šiandien Milana rankose jau laiko ir kirpėjos diplomą. Taigi dabar ji išties pasirengusi dirbti savarankiškai ir nekantrauja susitikti su jumis Užupio salone. Sveikiname Milaną prisijungus prie KIRPIMO MEISTRŲ būrio. :)

*****************

2017 gegužė

Mums kaskart labai smagu pranešti, kad KIRPIMO MEISTRŲ komanda ne tik plečiasi, bet ir nesustodama tobulėja ir kopia profesionalumo laipteliais vis aukštyn. Seminarai, mokymai, savarankiški projektai, kurių imasi mūsų meistrai, dalyvavimas konkursuose ir įvairios kitos praktikos – asmeninio augimo kelių yra ne vienas. Ir labai džiugu, kad juos renkasi jauni, kūrybingi, smalsūs ir imlūs kolegos, augantys tiesiog mūsų akyse. Šiandien džiaugiamės galėdami pranešti, kad kirpimo meistrai Ema ir Simonas, prieš dvejus metus žengę savo pirmuosius profesinius žingsnius mūsų salone, perėmė patirtį iš vyresniųjų kolegų ir gerokai ūgtelėjo kaip profesionalai. Nuo šiol jaunesnieji stilistai Ema ir Simonas kasdien pasirengę pasitikti jus Ašmenos ir Užupio salonuose ir pasidalyti savo kūrybiškumu. Laiką patogiai galite rezervuoti kirpimomeistrai.lt.

*****************

2017 Gegužė

Gegužės 27d. Rygoje, naujai atidarytoje Latvijos Nacionalinėje Bibliotekoje įvyko Baltijos šalių didžiausias ir prestižiškiausias kirpėjų konkursas National Trend Vision Award 2017. Šiemet mūsų salonui atstovavo Anastasia, kurį laimėjo sidabro apdovanojimą. Taip pat šio konkurso scenoje debiutavo mūsų šaunioji meistrė Vaida, kurios darbo kruopštumas pakerėjo daugelį teisėjų ir žiūrovų. Džiaugemes už savo meistrus ir linkime jiems dar didesnės sėkmės ateityje !!!!!

*****************

2016 Gruodis

KIRPIMO MEISTRAI vėl sveikina naują komandos narę! Susipažinkite su stiliste Vaida, ateinančia pas mus jau su profesionalios patirties bagažu. Žinias ir patirtį ji kaupė  Vilniaus grožio salone „YURY“, kur pradėjo dirbti kone išsyk baigusi grožio akademijos „Femina Bona“ kursus 2012 m. Ji turi plaukų tiesinimo keratinu bei kerasilk („Goldwell“) diplomus, yra puikiai įvaldžiusi plaukų priauginimo technikas, ypač „Talk hair“. Vaida neslepia, kad noras prisijungti prie KIRPIMO MEISTRŲ kirbėjo jau senokai – ją viliojo profesionali, sparčiai tobulėjanti meistrų komanda.

Šiltai sveikiname Vaidą ir tikimės, kad KIRPIMO MEISTRUOSE ji atsiskleis, tobulės ir kasdien eis vis pirmyn, kaip ir svajoja. O jūs su naująja stiliste galite susipažinti jau nuo rytojaus – Užupio salone :) U

*****************

2016 Rugsėjis

Sveiki! Dalijamės džiugia žinia – neseniai du mūsų meistrai – Ema ir Robertas dalyvavo tarptautiniame Wella Trend Vision konkurse. Iš Rygoje vykusio Baltijos šalių atrankinio finalo grįžo netuščiomis – Emos sugalvota ir įgyvendinta šiuolaikinė klasikinės Marilyn Monroe šukuosenos versija pelnė jai 3 vietą! Sveikiname Emą, džiaugiamės, kad KIRPIMO MEISTRUOSE dirbantys jauni meistrai yra išties kūrybingi, perspektyvūs ir tobulėjantys kasdien! PS Jeigu ir jūs norėtumėt pasveikinti Emą – rasite ją kasdien Ašmenos g. salone :)

*****************

2016 Liepa

Greta- dar vienas “Kirpimo Meistrų” užaugintas žmogus, siekiantis tapti tikru profesionalu. Ji kantriai ir idėmiai mokėsi, stengėsi priimti kuo daugiau žinių iš mūsų meistrų ir dabar yra pasiruošusi toliau tobulėti jau būdama Kirpimo Meistrų komandos dalimi.
„Mėgstu kelti sau tikslus, įveikti iššūkius ir taip žingsnis po žingsnio tobulėti. Kol kas mano mėgstamiausi – moteriški bei vyriški kirpimai. Tiesiog džiaugiuosi gražindama žmones,” – šypsosi Greta. Sveikiname Gretą!!

*****************

2015 Lapkritis

Nerandame žodžių, kurie galėtų perteikti mūsų emocijas po prestižinio pasaulinio Wella trend vision konkurso, vykusio šį savaitgalį Berlyne. LAIMĖJOME aukščiausią – platininį apdovanojimą!!!!! Anastasios darbui nebuvo lygių – tą po konkurso pripažino ir pati komisija. Daugiau nei trisdešimt dalyvių iš skirtingų pasaulio šalių, o ant aukščiausios pakylos KIRPIMO MEISTRAI užkėlė Lietuvą! Pirmą kartą šio pasaulinio konkurso istorijoje! Džiaugiamės – per silpnas žodis. Mes didžiuojamės savo Meistrais, galinčiais varžytis su geriausiais iš geriausių. Milijonas sveikinimų Nastiai, kurios kūrybiškumas, profesionalumas ir atkaklumas buvo apdovanotas ant tarptautines arenos podiumo. Sveikinimai ir Martynui bei modeliui Valerijai. We are the champions our friends!!!!

*****************

2015 lapkritis

Sveiki! Su dideliu džiaugsmu ir pasididžiavimu dalinamės žinia, kad savaitgalį vykusiame Wella Trend Vision konkurse, jaunojo talento nominacijoje mūsų meistrė Anastasia užėmė pirmąją, o Robertas – trečiąją vietą!!! Konkurse dalyvavo kirpėjai iš visų trijų Baltijos šalių. Nerealiai džiaugiamės tokiu aukštu pasiekimu – visos prizinės vietos lietuviams ir dvi –mūsų!
Lapkričio pabaigoje Anastasia vyks į finalą Berlyne. Laikysime kumščius, linkėdami jai sėkmės, o kol kas rodome Jums auksą ir bronzą mums atnešusias šukuosenas.

*****************

2015 spalis

Olegas – dar vienas savo srities profesionalas, prisijungė prie “Kirpimo Meistrų”! Mes be galo laimingi, kad patyrę ir gerai žinomi meistrai renkasi mūsų komandą:) Nuo lapkričio mėnesio Olegas pradeda dirbti Užupio salone.

*****************

2015 gegužė

Nuolat tobulėti – pagrindinis KIRPIMO MEISTRŲ moto. Todėl ypač džiaugiamės mūsų salone augančiais jaunaisiais talentais. Kantriai dirbdami ir kasdien mokydamiesi iš vyresnių kolegų, jie įgyja praktinių įgūdžių, kol galiausiai prisijungia prie mūsų profesionalių meistrų komandos. Bandančių buvo ne vienas, pasiseka tik atkakliausiems. :) Taigi sutikite – beveik metus buvę praktikantais, SIMONAS ir EMA jau pasiruošę priimti Jus  Ašmenos arba Užupio g. salonuose. Sveikiname jaunuosius kolegas, linkime kūrybiškų darbų!. Ir, žinoma, nesustoti pusiaukelėj – kasdien būti geresniu nei vakar! :)

*****************

2015 balandis

KIRPIMO MEISTRŲ komanda toliau gausėja:) Užupio salone prie mūsų prisijungia jauna, žavi ir gabi meistrė Nikė. Labai džiaugiamės, sveikiname ją ir tikimės, kad KIRPIMO MEISTRAI augs ir toliau:)

*****************

2015 balandis

Klientai dažnai klausia mūsų, kokie kirpimai dabar madingiausi. Atsakyti mes galime visada, nes tik pasirodžius naujai kolekcijai, mūsų meistrai važiuoja jos pamatyti, pačiupinėti ir tobulinti savo įgūdžius į Vidal Sassoon akademiją Londone. Šį kartą šviežių naujienų kolegoms ir klientams atvežė Diana i Ričardas:)

****************

2015 kovas

Sveiki! Susipažinkite – Elanda, naujoji mūsų komandos narė,- jau laukia savo esamų ir naujų klientų KIRPIMO MEISTRŲ salone.  Mes labai džiaugiamės, kad KIRPIMO MEISTRAI pasipildo ne tik profesionaliais, bet ir tikrai kasdiene savo veikla nuoširdžiai besimėgaujančiais žmonėmis. Sveikiname naująją komandos narę, linkime jai daug malonių akimirkų dirbant! Kviečiame ir Jus susipažinti su Elanda ir įvertinti jos darbą :)

****************

2015 vasaris

Kasmet po žiemos ateina pavasaris ir kasmet mūsų meistrai važiuoja pasisemti naujų idėjų i Londono Vidal Sassoon akademiją. Visą savaitę Mindaugas ir Martynas su džiaugsmu ir šypsena veide lankė paskaitas žymiausioje kirpėjų mokykloje, o grįžę savo žiniomis pasidalino su kolegomis:). Naujos kirpimų ir dažymų technikos, spalvos ir formos, nauja Vidal Sassoon academy kolekcija – New Pop.

****************

2015 sausis

Turime dar vieną progą pasigirti!:) Prie mūsų kolektyvo prisijungia puiki meistrė ir nuostabus žmogus, Elanda. Jau nuo vasario mėnesio galėsite užsirašyti ir apsilankyti pas ją. Sveikiname Elandą, labai laukiame ir džiaugiamės dar viena mūsų šaunios komandos nare:)

****************

2014 lapkritis

Turime kuo pasigirti! Lapkricio 1 d. Rygoje vykusiame Wella Trend Vision Awards 2014 laimejome dvi prizines vietas, 1vieta koloristų kategorijoje atiteko mūsų meistrei Kristinai, 2 vieta jaunojo talento kategorijoje – Anastasiai. Visai greitai Kristinos laukia pasaulinė Trend Vision Awards scena Monake, todėl palinkėkime jai kuo dideliausios sėkmės!

****************

2014 spalis

Pagaliau duris atvėrė ilgai lauktas antrasis KIRPIMO MEISTRŲ salonas. Įsikūrėme Užupyje, Užupio g. 25. Naujajame salone savo esamų ir naujų klientų lauks Martynas ir Anastasia.

****************

2014 gegužė

Sveiki! Susipažinkite – Kristina, naujoji mūsų komandos narė,- jau laukia savo esamų ir naujų klientų KIRPIMO MEISTRŲ salone. Anot Kristinos, tikrasis būdas tapti laimingais – tai mylėti savo darbą ir juo mėgautis. Mes labai džiaugiamės, kad KIRPIMO MEISTRAI pasipildo ne tik profesionaliais, bet ir tikrai kasdiene savo veikla nuoširdžiai besimėgaujančiais žmonėmis. Sveikiname naująją komandos narę, linkime jai daug malonių akimirkų dirbant! Kviečiame ir Jus susipažinti su Kristina ir įvertinti jos darbą :)

***************

2014 kovas

Pavasaris! Mes vėl turime puikių naujienų Jums. Šį kartą mūsų stilistė Diana ir Martynas parvažiavo iš Londono, kur VIDAL SASSOON akademijoje sėmėsi įkvėpimo ir profesionalumo. Taigi mūsų salone vėl sklando naujausios šių metų kirpimų ir dažymų tendencijos:)

***************

2014 sausis

Sveiki! Šiandien norime pranešti Jums Kirpimo meistrų naujieną – mūsų asistentas Robertas pradeda savarankišką darbą salone. Ilgą laiką talkinęs salono meistrams, Robertas sukaupė pakankamai patirties ir tą puikiai įrodė rudenį vykusiame tarptautiniame Wella Trend Vision konkurse, kuriame jo ruoštas modelis sulaukė daugybės komisijos ir dalyvių pagyrų. Taip pat Robertas nuolatos bendradarbiauja su fotografais, ruošia modelius mados fotosesijoms. Taigi nuo šiol jis pasiruošęs priimti pirmuosius SAVO klientus kirpimui, dažymui, sušukavimui už itin patrauklias kainas!

***************

2013 lapkritis

Lapkričio 2d. Rygoje vyko tradicinis Wella Trend Vision konkursas, kuriame trijų Baltijos šalių kirpėjai varžėsi dėl geriausiojo titulo. Tai vienas reikšmingiausių grožio pasaulio renginių. Šiais metais pirmą kartą jame dalyvavo visu trijų šalių atstovai, taigi konkurencija buvo triskart didesnė…Konkursui reikėjo paruošti modelį, sukurti jo teminį įvaizdį, šukuoseną, makiažą. Du jaunieji KIRPIMO MEISTRŲ stilistai – Nastia ir Robertas – ryžosi išbandyti savo jėgas. Ir…puikiai pasirodė!!! Mums ypač džiugu pranešti, kad Nastia užėmė trečiąją vietą iš 18 dalyvių! Nastia – vienintelė lietuvė, laimėjusi prizinį apdovanojimą net tik savo kategorijoje, bet ir visame konkurse…
Dar kartą sveikiname Nastią ir šauniai debiutavusį mūsų salono asistentą Robertą!!! Nuotraukos ir įspūdžiai – čia

***************

2013 vasaris

Pirmadienį Martynas ir Mindaugas į darbus kibo su dvigubu džiaugsmu. Visą praeitą savaitę jie mokėsi garsioje Vidal Sassoon akademijoje Londone, kur buvo pristatytos naujausios plaukų mados tendencijos. Pabaigę intensyvų akademijos kursą, jie ir visa Kirpimo meistrų komanda, naujovėmis dalinsis su savo klientais :)

***************

2012 Lapkritis

Sveiki! Mes vis nenustojame tobulėti… :-) Šį kartą mūsų šukuosenų meistrė Anastasia gilino žinias ir tobulino rankų miklumą žymiausios Maskvos šukuosenų meistrės T.Bureninos seminare, kur buvo pristatytos modernios klasikos ypatybės. Įgytomis žiniomis ji būtinai pasinaudos kurdama Jūsų šventinį įvaizdį. :-)

***************

2012 Geguzė

Sveiki! Džiaugiamės, kad Kirpimo meistrų komanda DAR VIS didėja :) Prie mūsų prisijungia puiki profesionalė – Diana Manajenko. Diana yra dirbusi grožio salonuose „Femina Bona“, „Sarma Style“, Wella centre. Ji – Wella ir Londa mokymų trenerė, veda plaukų kirpimo bei dažymo seminarus Lietuvoje bei Latvijoje. Stiprioji Dianos pusė – vyriški bei moteriški kirpimai, kuriuos atlieka su jai būdingu kruopštumu ir precizika. Niekada nestokojanti idėjų, novatoriška ir profesionali – taip Dianą apibūdina jos klientai. Linkime didelės sėkmės naujajai kolegei! Ir kviečiame susipažinti :) :)

***************

2012 Blandis

Sveiki! Kirpimo meistrams labai malonu pristatyti Jums naują mūsų komandos narį! Tai Ričardas Čižauskas, kurį drąsiai galim vadinti profesionalu iš didžiosios raidės, aukščiausios klasės meistru. Grožio srityje jis dirba jau ne pirmą dešimtmetį, visą tą laiką kasmet tobulino savo įgūdžius seminaruose užsienyje, jau 10 metų pats veda mokymus kirpėjams ir yra pripažintas Wella Professionals technologas-treneris. Klientai vertina jį ir už sugebėjimą įsiklausyti ir išgirsti žmogų, sėdintį jo kėdėje, o pats Ričardas priduria, kad jam svarbiausia, jog žmogus iš salono išeitų būdamas gražus pirmiausia sau pačiam.
Taigi keliam taurę šampano, sveikinam Ričardą prisijungus prie KIRPIMO MEISTRU linkim šaunių klientų ir žinoma, laukiame Jūsų. Iki visada malonaus pasimatymo :)

***************

2012 Vasaris

Džiaugiamės, kad dar vienas meistras pabuvojo Londone, garsioje Vidal Sassoon plaukų akademijoje. Penkios dienos su geriausiais meistrais, darbas su modeliais ir daaaug šviežių tendencijų iš pasaulio mados megapolio. KIRPIMO MEISTRUOSE jau dvelkia spalvingu pavasariu ir naujais plaukų mados vėjais :) Sveikiname Martyną!..

***************

2011 Lapkritis

KIRPIMO MEISTRAI džiaugiasi užauginę naują profesionalą – į mūsų komandą pagaliau įsiliejo Anastasia Kolosova. Ne vienas jau tikriausiai esate išbandę Nastios atliekamą galvos masažą, o dabar ji pasirengusi pasirūpinti Jūsų plaukais nuo …. iki. Meistriškai nukirps, nudažys, sušukuos. O kainos – visai nesikandžiojančios :)) Mes labai džiaugiamės nauja komandos nare ir linkim jai šaunių darbų!

***************

2011 Birzelis

Birželio 16 d. “Kirpimo meistrai” smagiai atšventė pirmąjį savo gimtadienį. Ačiū visiems klientams, kurie atėjo praleisti su mumis gražią vasaros pavakarę, ačiū ir tiems, kurie neatėjo, bet skyrė mums daug gražių sveikinimo žodžių :) Mylime Jus visus ir dėl Jūsų stengiamės!

Gimtadienio akimirkos – čia

***************

2011 Kovas

SVAJOJATE APIE GRAŽIUS IR SVEIKUS NAGUS?

Dabar tai labai paprasta!!!

Naujos BIO-gelio technologijos dėka galėsite džiaugtis lygiais, dailiais nagais ir, svarbiausia, visiškai nepakenksite natūraliam nagui!

Tai jokiais būdais ne plačiai žinomas nagų priauginimas! BIO- gelis -– vienintelis gelis, kurio sudėtis labai artima natūraliam nagui.  Procedūros metu natūralūs nagai padengiami BIO-geliu. Nagų paviršius tampa idealiai lygus, vienodos formos, be to, nagai išlieka elastingi, todėl BIO-gelis nelūžta ir  nenuskyla.

Ant padengto paviršiaus nagų lakas laikosi net iki 3 savaičių!!!

Dar vienas privalumas -– procedūros metu pašalinamos odelės atauga gerokai lėčiau.

Dabar ši procedūra – ir salone “KIRPIMO MEISTRAI”. Kaina – nuo 20 Lt.

***************

2011 Sausis

NAUJIENA – PLAUKŲ TIESINIMAS KERATINU

Plaukų tiesinimas ir puoselėjimas naudojant keratiną (ne cheminiu būdu!)

„Global Keratin” – Functional Keratin Hair Taming System – naujausia plaukų tiesinimo ir puoselėjimo necheminiu būdu technologija! Plaukai tampa glotnūs, tiesūs, minkšti ir svarbiausia – viso to pasiekiama natūraliai, nenaudojant stiprių cheminių medžiagų, todėl nepažeidžiama plauko struktūra. Veiklioji šios procedūros medžiaga – keratinas, svarbiausias odos, plaukų ir nagų baltymas. Tai natūrali medžiaga, sudaranti maždaug 88% Jūsų plauko sandaros, ir suteikianti plaukams sveiką išvaizdą, žvilgesį bei elastingumą. Keratino molekulės prasiskverbia į plauką ir tarsi „užsirakina“ viduje, gamindamos tirpų keratiną, analogišką natūraliam. Galiausiai plaukai ne tik ištiesinami, jie tarsi atgimsta iš naujo, atgauna žvilgesį, sveiką išvaizdą ir grožį.

Tobulas rezultatas tik per 2-3 valandas!

Keratininis stebuklas idealiai ištiesina plaukus, suteikia jiems žvilgesį, švelnumą, gyvybingumą be cheminio apdorojimo. Ši medžiaga neturi plaukų struktūrą pažeidžiančių komponentų, ištiesina besigarbanojančius plaukus,  jie ne taip veliasi, todėl plaukus daug lengviau prižiūrėti. „Global Keratin” – išpuoselėti plaukai be kasdienių rūpesčių. Kasdien atrodysite lyg ką tik išėjusi iš grožio salono!

Salone “KIRPIMO MEISTRAI” jau atliekame šią plaukų tiesinimo procedūrą – kviečiame registruotis! Procedūros kaina – nuo 400 Lt.

***************

NAUJIENA – GALVOS MASAŽAI!

Palepinkite savo plaukus ir save atpalaiduojančiu, jausmus ir mintis užburiančiu galvos masažu su eteriniais aliejais ar kitais natūraliais komponentais. Rinkitės, kuris Jums labiausiai prie širdies…

  • Citrinų, šalavijų, pipirmėtės ir arbatmedžio ekstraktai suteiks apimties ir tankumo kiekvienai sruogai, o gardūs jų aromatai – energijos net ir labiausiai pavargusiai sielai.
  • Leisk sau pasmaguriauti cukrumi be minties apie kalorijas! Masažas naudojant cukraus šveitiklį švelniai atnaujins galvos odą ir suteiks jai energijos, pagerins kraujo apytaką.
  • Mėgaukis kokteiliu, garantuojančiu jausmų antplūdį. Šampūnas ir šviežios citrinos sultys plaukams įkvėps naujos gyvybės. Visa tai nuplaunama gaivinančiu mineraliniu vandeniu. Gyvybė kiekvienoje plaukų sruogoje!

Procedūros trukmė 20 min. Kaina – 50 lt.

***************