Diana Subačė, Vyr. stilistė

Diana kirpėjos diplomą įgijo 1991 m. Mokėsi „Femina Bona“ mokymo centre, lankė praktinius K. Bogomolovo seminarus. Turi ir psichologijos magistro laipsnį.

Kasmet reguliariai vyksta į „Kadus“ tobulinimosi seminarus ir stažuotes Vokietijoje bei kitose šalyse. Nuo 2008 m. ji – „Sebastian Professional“ ir „Kadus Professional“ prekių ženklų trenerė, veda plaukų kirpimo ir dažymo seminarus Lietuvoje ir Latvijoje.

Amato įgūdžius ir kvalifikaciją ji tobulina nuolat. Keletą kartų tobulinosi savaitės trukmės profesionalų kursuose bene garsiausioje pasaulio kirpimo akademijoje – „Vidal Sassoon“ Londone. Dalyvauja aukšta kokybės kartele ir reiklumu garsėjančiuose „Mazella&Palmer“ mokymuose bei „Allilon“ seminaruose Lietuvoje.

Niekada nestokojanti idėjų, novatoriška, profesionali ir itin preciziška savo darbe – taip Dianą apibūdina nuolatiniai jos klientai.

„Džiaugiuosi, kad dirbu tikrai mėgstamą darbą. Man patinka rūpintis savo klientų plaukais. Be galo gera, kai iš mano kėdės pakilęs žmogus jaučiasi gražus ir patenkintas savo išvaizda. Tokiais momentais supranti, kad esi reikalingas su savo žiniomis, patirtimi ir noru kurti grožį. Tai įkvepia nesustoti, tobulėti ir džiuginti savo klientus“, – sako Diana.