Greta Gruodytė – Graužienė, stilistė

Greta KIRPIMO MEISTRŲ komandos narė – nuo 2016 m. Iš vyresniųjų salono kolegų ji pradėjo mokytis dar tebestudijuodama Vilniaus kolegijoje. Tad vos gavusi Šukuosenų dizaino diplomą, iškart ėmėsi pradedančiosios stilistės darbo.

Tais metais Greta ne tik baigė studijas ir prisijungė prie KIRPIMO MEISTRŲ, bet ir džiaugėsi laimėjimu – tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“ užėmė antrąją vietą vyriško įvaizdžio kūrimo rungtyje. Tiesa, pergalės skonį ši kūrėja jau buvo pajutusi ir anksčiau – puikiai pasirodžiusi „Goldwell“ plaukų dažymo konkurse „Colour Zoom“ 2015 m., ji gavo kvietimą vykti į Vokietiją, kur žinių sėmėsi iš „Goldwell“ technologų.

2017 m. palypėjo dar vienu laipteliu aukščiau: tapo KIRPIMO MEISTRŲ jaunesniąja stiliste. Greta nesustoja tobulintis: dalyvavo Alilon, Mazella&Palmer ir Atwins mokymų akademijų seminaruose, žinių nuolat semiasi vidiniuose kompanijos mokymuose. Kartu su kitais salono meistrais kuria kirpimo, dažymo bei šukuosenų kolekcijas. Vyriškų kirpimų specifikos mokėsi Master class vyriškų kirpimų ir barzdų formavimo (grooming’o) seminare su pirmaujančiais šios srities meistrais – „Woxx Barbers“ specialistais.

„Darbe mėgstu iššūkius. Profesionaliai įvertinu situacijas ir pasirenku racionaliausią sprendimo būdą. Kiekvienas klientas man svarbus, todėl skiriu tiek laiko, kiek reikia, kad išsiaiškinčiau individualius pageidavimus ir sukurčiau jaukią darbo atmosferą“, – tikina Greta.