Kristina Gerulaitytė-Greičė, jaunesnioji stilistė

Kristina 2002 m. baigė Kauno lengvosios pramonės ir paslaugų verslo mokyklą ir iškart pradėjo dirbti grožio salone. Dar besimokydama laimėjo 2 vietą atvirame Lietuvos kirpėjų čempionate, šukuosenos rungtyje. Vėliau Kristina įgijo ir universitetinį išsilavinimą – gavo ikimokyklinio ugdymo bakalauro diplomą.

Iki 2009 m. dirbo salone Rūtos studija (Wella centras), vėliau – grožio salone Gatineau.

Kristinos mėgstamiausia sritis – proginės šukuosenos, įvaizdžio kūrimas. Ji ne kartą šukavo Lietuvos dizainerių kolekcijų modelius, dalyvavo įvairiuose projektuose, fotosesijose. 2011 m. vestuvių parodoje organizuotame nuotakos šukuosenos ir įvaizdžio konkurse pripažinta stilingiausio įvaizdžio meistre. 2012 m. atvirame kirpėjų ir grožio specialistų čempionate laimėjo 1 vietą fantastinės šukuosenos rungtyje.

2013 m. Kristina prisijungė prie KIRPIMO MEISTRŲ. Čia dirbdama nuskynė reikšmingiausią profesinę pergalę: 2014 m. laimėjo  „Wella Trend Vision“ konkursą Baltijos šalyse ir kaip šių šalių atstovė vyko į tarptautinį konkursą Monake.

Vėliau Kristina išvyko gyventi į užsienį, tačiau savo profesijos nepamiršo. Dabar ji grįžta su nauju įkvėpimu ir vėl lauks klientų Ašmenos g. salone.

 „Į priekį mane veda profesionali aplinka, kurioje dirbu, ir nuolatinis noras padaryti daugiau, nei iš manęs tikimasi. Labai patinka Francoise de Montteville mintis, kuria ir vadovaujuosi gyvenime: tikrasis būdas tapti laimingais yra mylėti savo darbą ir juo mėgautis“, – sako Kristina.