Mindaugas Miliauskas, Vyr. stilistas

2001 m. įgijo kirpėjo-modeliuotojo diplomą “Elizos” mokymo centre, vėliau mokėsi individualiai iš žinomų Lietuvos meistrų. Baigė K. Bogomolov “Image Maker” studijas Rygoje, kasmet reguliariai dalyvauja pripažintų pasaulio stilistų vedamuose seminaruose – Toni&Guy, Vidal Sassoon,  Dolores, Wella ir kt.

Iš karto po studijų stilisto karjerą pradėjo grožio salone “Performa”, kur per penkerius metus įtvirtino įgūdžius bei sutelkė ištikimų klientų ratą. Vėliau, dirbdamas didžiausio pasaulyje grožio tinklo “Toni&Guy” salone Lietuvoje ir vesdamas praktines kirpimo pamokas būsimiems kirpėjams, įgijo  tarptautinio lygio patirties grožio sferoje, kas dar labiau paskatino tobulėti kaip profesionalui.

Įsikūrus kompanijai  ”KIRPIMO MEISTRAI” Mindaugas sutinka savo klientus būtent čia ir stengiasi, jog šioje vietoje, kurią jie kartu su kolegomis puoselėja, – apsilankiusieji patenkintų savo lūkesčius: gautų profesionalių patarimų, nuoširdų dėmesį ir, be abejo, džiaugtųsi nauju įvaizdžiu. Neseniai pasitobulinęs tarptautinėje ”Vidal Sassoon” akademijoje Londone, Mindaugas neabejoja, kad įvaizdis – neatskiriama kiekvienos asmenybės dalis, todėl savo naują patirtį jis būtinai pasiūlys kiekvienam, norinčiam pasikeisti ar tiesiog besirūpinančiam savo išvaizda.

Stilistas mano, kad jo darbe itin svarbu nesustoti – kirpimų, spalvų, šukuosenų tendencijos nuolat keičiasi, o technologijos juda į priekį, taigi norint išlikti profesionalų lygoje, būtina plėsti akiratį. Todėl vertinga patirtis, gauta mokymų metu, bendravimas su savo srities profesionalais, domėjimasis mados naujovėmis – jėga, kuri nuolat padeda judėti pirmyn ir siekti geriausio:

“…esu perfekcionistas, tad iš tarptautinių meistrų gautas žinias bei įkvėpimą visada stengiuosi pritaikyti savo kasdieniame darbe siekdamas tobulumo…” – sako Mindaugas.