Simonas Balčiūnas, stilistas

Vilniaus kolegijos Šukuosenų dizaino studijų diplomą 2015 m. Simonas atsiėmė pažinodamas šią profesiją ne tik teoriškai: jau kurį laiką mokėsi ir praktikavosi KIRPIMO MEISTRŲ salone. Po studijų prisijungė prie salono meistrų komandos kaip pradedantysis stilistas ir tais pačiais metais jau demonstravo savo kūrybingumą grožio industrijos parodoje „Pelenė“.

Kasdien kruopščiai gražindamas klientus, Simonas nepamiršta skirti laiko ir profesiniam tobulėjimui. „Allilon“, „Mazella and Palmer“, „A twins“, „Davines“ renginiai – kasmet stengiasi sudalyvauti bent viename seminare. Kartu su KIRPIMO MEISTRŲ kolegomis kuria kirpimo ir dažymo bei šukuosenų kolekcijas, reguliariai dalyvauja vidiniuose kompanijos mokymuose.

Šiandien Simonas – jau ant trečiojo karjeros laiptelio: KIRPIMO MEISTRŲ stilistas. Darbe, kuriame, anot jo, svarbiausia pabrėžti gražiausius žmogaus bruožus, jaučiasi puikiai ir kasdien stengiasi, kad taip pasijustų ir jo klientai.

„Man svarbu, kad žmogus užsukęs į KIRPIMO MEISTRUS jaustųsi lyg sugrįžęs namo – patogiai, jaukiai ir užtikrintai. Siekiu nepriekaištingo rezultato, o didžiausias darbo įvertinimas – kai išeidamas iš salono klientas su šypsena taria IKI”, – sako Simonas.