Davines

„KIRPIMO MEISTRAI“ pradeda dirbti su nauja profesionalia plaukų priežiūros kosmetika iš Italijos – Davines. Ši kompanija pabrėžia natūralumo, ekologijos, etiškos gamybos principus, drauge nepamiršdama, kad svarbiausia – produktų kokybė ir rezultatas, kuriuo Jūs tikrai liksite patenkinti.

DAVINES – gražus šeimos verslas pradėtas Parmoje, šiandien plačiai žinomas pasaulyje. Tai kosmopolitiška, naujoves skatinanti kompanija, kuriai svarbūs tiek moksliniai tyrimai, tiek ir natūralaus pagrindo išlaikymas produktuose. Šiandien Davines profesionalią plaukų kosmetiką naudoja grožį puoselėjantys specialistai net 64 pasaulio šalyse.

Pagrindiniai Davines principai:

Grožis ir pastovumas

Nuo pat pirmųjų sukurtų produktų Davines siekia išlaikyti balansą tarp grožio ir pastovumo. Ši harmonijos idėja sieja visus Davines projektus, nuo produktų formulių ir dizaino iki kompanijos etiškumo ir apmokymų.

Stiprūs moksliniai tyrimai ir nuolatinis tobulėjimas plaukų priežiūros srityje

Davines pirmenybę teikia žaliavoms iš organinių šaltinių, o jei tenka rinktis, renkasi modifikuotus pačiais draugiškiausiais gamtai procesais (baltoji bio-technologija). Produkcija gaminama su pagarba ECO-draugiškiems standartams, kurie užtikrina, kad nebus diskriminacijos ar žmonių išnaudojimo.

DAVINES tikslas – tapti pačiu gražiausiu ir etiškiausiu (gamtos, žmogaus bei išteklių atžvilgiu) plaukų kosmetikos vardu pasaulyje. Mes siekiame, kad kiekvienas kirpimo meistras galėtų didžiuotis dirbdamas su profesionaliais Davines produktais, o klientas liktų nustebintas produktų kokybe, dizainu ir efektyviu poveikiu.

Daugiau apie profesionalią Davines kosmetiką galite rasti www.davines.com

DavinesDavines

„KIRPIMO MEISTRŲ“ salone galite įsigyti įvairių plaukų kosmetikos Davines priemonių.