KAS  10 SEKUNDŽIŲ  PLAUKŲ  STILISTAS  KURIAME  NORS  PASAULIO  KAMPELYJE  PANAUDOJA  WELLA  PROFESSIONALS PRODUKTĄ.

Wella Professionals istorija prasidėjo 1880 m. Tuomet jaunas entuziastingas vokietis kirpėjas, vardu Franz Stroher, apvažiavęs didžiuosius Europos grožio centrus, sukūrė pirmuosius produktus to meto puošeivoms. Taigi jau 130 metų Wella vystosi ir tobulėja, glaudžiai bendradarbiaudama su grožio salonais ir kirpėjais. Net tada, kai atrodė, viskas prarasta, mes nesustojome – po karo praradę visus patentus ir gamybos įrenginius, atsitiesėme ir sukūrėme ne vieną produktą, įėjusį  į plaukų priežiūros istoriją. Tai ir Koleston Perfect – pirmieji pasaulyje kreminės konsistencijos dažai, ir naudojimui namuose skirti New Wave Wet Gel ir High Hair, be kurių neįsivaizduojamas 9-tasis disko dešimtmetis, ir kiti produktai-pionieriai.

Tai, kas prieš 125 metus tebuvo vieno kirpėjo užkrečianti svajonė, dabar yra daugiau nei 4 milijonų grožio salonų profesionalų ir nesuskaičiuojamo jų klientų skaičiaus kasdienybė.

Mes jungiame žmones, mylinčius plaukus ir nuolat esančius jų grožio triumfo paieškos kelyje.

Mūsų tikslas – profesionali plaukų priežiūra, stilistai – tai mūsų kūrėjai, o klientai – mūzos.

Wella Professionals

Wella Professionals gaminiai:

Koleston Perfect

Mūsų pasididžiavimas – plaukų dažai, pranokstantys kūrybiškumo ribas. Tai pirmieji kreminiai plaukų dažai. Nuo pristatymo rinkai 1950 m., viso pasaulio stilistai jau panaudojo šiuos dažus daugiau nei 2 bilijonus kartų!

Color Touch

Pusiau permanentiniai plaukų dažai, priverčiantys plaukus švytėti ir spinduliuoti  –  nenuostabu, kad tai greičiausiai augantis mūsų prekės ženklas.

Blondor

Jo misija yra būti „Blondinių meistru“. Ir išties – gryna ir graži šviesi spalva, išgaunama padedant šiam produktui, jam pelnytai užtarnauja tokį vardą.

Lifetex

Plaukų priežiūros priemonės, akimirksniu patenkinančios kliento ir jo plaukų poreikius.

System Professional

Apdovanojimų pelnęs aukščiausios klasės plaukų priežiūros priemonių rinkinys tobulam rezultatui išgauti.

„Kirpimo meistrai“ džiaugiasi dirbdami su rinkos lyderio Wella Professionals plaukų dažais ir plaukų priežiūros produktais. Siūlome galimybę palepinti savo plaukus ir namuose – mūsų grožio salone galite įsigyti Lifetex ir System Professional plaukų priežiūros priemonių.