Ema Vasiliauskaitė, stilistė

Ema – ne tik plaukų stilistė, bet ir makiažo meistrė. Grožio terapeutės kvalifikaciją Vilniaus kolegijoje įgijo dar 2013 m. Aktyviai kurdavo makiažus ne ik individualioms klientėms, bet ir fotosesijose. KIRPIMO MEISTRŲ salone Ema 2014 m. karjerą pradėjo nuo praktikos – kaip ir dauguma meistrų. 2015 m, jau turėdama kirpėjos diplomą, tapo pradedančiąja stiliste.

Ypatingi Emai buvo 2016 m. – jos kurtas modelis apdovanotas prestižiniame konkurse Wella Trend Vision. Nurungusi pretendentus iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, Ema užėmė 3 vietą.

Ema nenustoja semtis profesinių žinių: dalyvavo Allilon (2017 m.), Davines (2018 m. seminaruose, Mazella&Palmer (2018m.) kursuose, Elena Orlovskaya master class šukuosenų seminare 2019 m. Beje, žiniomis dalinasi ir pati: 2016 m. kartu su profesionalios plaukų kosmetikos Wella, Kadus ir Sebastian technologais pradėjo vesti seminarus kirpėjams.

Profesiniai Emos įgūdžiai ir kūrybiniai  sumanymai nuolat tobulėja ir tai atsispindi jos karjeros žemėlapyje. 2017m. ji tapo jaunesniąja stiliste, o dar po poros metų, 2019 m. – KIRPIMO MEISTRŲ stiliste.

„Jaučiu nuolatinį stimulą tobulėti, kad kaskart galėčiau klientui pasiūlyti kažką naujo ir įdomaus. Patinka dirbti su spalvomis, schemomis, linijomis – šias žinias pritaikau darbe. Mėgstu kurti bendrą kliento įvaizdį, kurį atspindėtų plaukų kirpimas, dažymas, šukuosena bei makiažas“, – sako Ema.