Martynas Stamkauskas, kūrybos vadovas

1997 m. įgijo kirpėjo specialybę Vilniaus lengvosios pramonės ir buitinių paslaugų mokykloje. Vėliau Vilniaus kolegijoje įgijo aukštojo mokslo diplomą bei plaukų dizaino specialisto kvalifikaciją.

Pirmuosius klientus kirpti pradėjo dar bestudijuodamas. Ilgą laiką dirbo grožio salone “Kosmedija”, vėliau noras tobulėti nuvedė į “Wella centrą” – vienos didžiausių plaukų grožio priemonių kompanijos atstovą Lietuvoje. Čia per trejus metus ne tik tobulino plaukų kirpimo bei dažymo įgūdžius, bet ir dalinosi savo žiniomis su kitais – tapęs Wella ir Londa mokymų treneriu, vedė plaukų kirpimo bei dažymo seminarus kirpėjams visoje Lietuvoje. 2007 m. buvo pakviestas dirbti į Lietuvoje duris atvėrusį „Toni&Guy” saloną. “Toni&Guy“ – žinomiausia ir didžiausia plaukų grožio salonų kompanija pasaulyje. Darbas po šio ženklo vėliava suteikė ne tik didesnės atsakomybės, bet ir dar daugiau galimybių vystyti savo profesinius įgūdžius, tad keletą metų iš eilės vyko pasisemti įkvėpimo bei žinių į prestižinę “Tony&Guy” akademiją.

Pergalės: “Wella Trend Vision” konkurso nugalėtojas (2005) – laimėjęs Lietuvoje, atstovavo šaliai pasauliniame finale Londone.  Nacionalinio “Auksinių žirklių” konkurso pagrindinio prizo laimėtojas (2006).

Nuo 2010 m. – kompanijos ”KIRPIMO MEISTRAI” kūrybos vadovas. Pastaruosius keletą metų Martynas kasmet važiuoja tobulintis į tarptautinę ”Vidal Sassoon” akademiją Londone, kurioje intensyviai semiasi žinių plaukų kirpimo/dažymo technikos ir naujausių tendencijų kursuose, skirtuose pažengusiems specialistams.

Martynas apie save: “Ką bedaryčiau, visur siekiu paties geriausio rezultato. Man svarbu, kad “KIRPIMO MEISTRAI”– tai ne tik gražių plaukų, bet ir gerų emocijų namai. Noriu, kad žmonės čia rastų ne tik naujausias plaukų tendencijas ir profesionalias paslaugas, bet ir gerą nuotaiką, o svarbiausia – išeitų patenkinti tuo, ką kuriame su didele meile.”