• en
 • Kirpimo meistrai Kirpimo meistrai
  Meistrai

  Ričardas

  Čižauskas

  Vyr. Stilistas
  Kirpimo meistrai

  Ričardą drąsiai galima vadinti aukščiausios klasės meistru, profesionalu iš didžiosios raidės. Grožio industrijoje jis dirba jau ne pirmą dešimtmetį. Savo profesines kompetencijas Ričardas tobulino Vokietijoje, JAV, Italijoje, Ispanijoje, Kipre, Didžiojoje Britanijoje – visur dalyvavo kompanijos „Wella Professionals“ rengiamuose plaukų kirpimo bei dažymo technikų mokymuose („Train the Trainer“). Jau daugiau nei 10 metų jis yra pripažintas „Wella Professionals“, „System Professionals“, bei „Nioxin“ technologas-treneris.

  Pastarųjų metų Ričardo pasiekimai – trys aukšti tarptautiniai įvertinimai. Jis tapo „Wella Capability“ treneriu Baltijos regionui, „Wella“ edukacijos akademijoje EdAc įgijo Color master Bronze/Silver/Gold laipsnius bei Master Color Expert – plaukų dažymo eksperto – laipsnį. Tobulinosi ir prestižinėje „Vidal Sasoon“ akademijoje Londone bei profesionalams skirtame „Allilon“ seminare Vilniuje.

  Sukaupta patirtimi ir žiniomis Ričardas dalijasi vesdamas seminarus Lietuvos ir Latvijos kirpėjams bei būsimiems šukuosenų dizaineriams Vilniaus kolegijoje – čia jis dalyvauja šukuosenų dizaino programos baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijos darbe.

  Ričardas – kūrybiška asmenybė. Jis yra vienas iš pop operos „Pasakų medis“ (2007 m.) personažų įvaizdžio kūrėjų, šukavo V. Judaškino 2011 m. rudens-žiemos aukštosios mados kolekcijos modelius, buvo mados namų „Nijolė“ 2011 m. kolekcijos modelių šukuosenų bei makiažo autorius.

  Ričardas yra baigęs psichologijos studijas ir turi Psichologijos mokslų magistro laipsnį. Tad klientai jį vertina ne tik už kompetenciją, bet ir už puikiai išlavintą profesinę intuiciją bei ypatingą gebėjimą įsiklausyti ir išgirsti kiekvieną, sėdintį priešais jį.

  „Be galo mėgstu savo darbą, džiaugiuosi žmonėmis, kuriuos sutinku ir kurie vėl grįžta pas mane. Labai daug man reiškia ir galimybė dalytis žiniomis su esamais ir būsimais kolegomis, todėl jau ilgą laiką vedu seminarus. Dirbdamas su klientu visada galvoju apie konkretų žmogų ir jo stilių – noriu, kad jis būtų gražus pirmiausia sau pačiam“, – sako Ričardas.

  Martynas

  Stamkauskas

  Kūrybos Vadovas
  Kirpimo meistrai

  Martynas 1999 m. baigė kirpėjo specialybės mokslus Vilniaus lengvosios pramonės ir buitinių paslaugų mokykloje. Dar studijuodamas pradėjo kirpti pirmuosius klientus. Vėliau ilgą laiką dirbo grožio salone „Kosmedija“ ir augino profesines žinias „Wella centre“ – vienos garsiausių plaukų grožio priemonių kompanijos atstovybėje Lietuvoje. Čia trejus metus ne tik tobulino plaukų kirpimo ir dažymo įgūdžius, bet ir tapo treneriu, vedė kirpimo bei dažymo seminarus kirpėjams visoje Lietuvoje. Dalyvavo ir pergales skynė solidžiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose. Nugalėjo prestižiniame „Wella Trend Vision“ konkurse Lietuvoje ir vyko atstovauti mūsų šaliai į Londoną, kuriame varžėsi kartu su ryškiausiais jaunaisiais talentais iš viso pasaulio. Laimėjo ir nacionalinį „Auksinių žirklių“ apdovanojimą, skiriamą meistrams už kūrybiškumą.

  2007 m. Martyną pakvietė dirbti ką tik Lietuvoje duris atvėręs „Toni & Guy“ – didžiausią plaukų grožio salonų tinklą pasaulyje turėjusi kompanija. Darbas po šio ženklo vėliava suteikė didesnę atsakomybę ir dar daugiau galimybių vystyti profesinius  įgūdžius – keletą metų iš eilės vyko pasisemti įkvėpimo bei žinių į prestižinę „Toni & Guy“ akademiją Londone. Tuo pat metu ir studijavo – įgijo aukštojo mokslo diplomą Vilniaus kolegijoje (plaukų dizaino specialisto kvalifikacija.)

  Nuo 2010 m. Martynas – KIRPIMO MEISTRŲ kūrybos vadovas. Nenustoja tobulintis: keletą kartų vyko į vieną žinomiausių plaukų akademijų, „Vidal Sasoon“ Londone – pagerinti įgūdžius ir parvežti karščiausias plaukų kirpimo, dažymo, šukavimo tendencijas bei technikas. Nepraleidžia progų paauginti profesinius įgūdžius ir Lietuvoje, juolab kad pastaruoju metu mūsų šalyje mokymus rengia prestižinės pasaulinio garso kompanijos, tokios kaip „Mazella & Palmer“ ar „Allilon.“ Pastarosios organizuojami tęstiniai, savaitę trunkantys mokymai profesionalams garsėja itin aukštai iškelta kokybės kartele, o iš dalyvių reikalauja begalinės precizikos. Martynas „Allilon akademijoje“ tobulinosi dukart, mokėsi ir „Mazella & Palmer“ kursuose. Vertingomis žiniomis visada pasidalija su jaunesniais kolegomis – salone reguliariai vyksta vidiniai mokymai.

  „Profesionalumas man – didžiausias prioritetas. O tobulas rezultatas – toks, kuris ne tik idealiai techniškai išpildomas, bet ir suteikia geras emocijas nuo kėdės pakilusiam klientui“, – sako KIRPIMO MEISTRŲ kūrybos vadovas.

  Anastasia

  Kolosova

  Vyr. Stilistė
  Kirpimo meistrai

  Prie KIRPIMO MEISTRŲ Anastasia prisijungė 2011, iškart po to, kai gavo Vilniaus kolegijos šukuosenų dizaino diplomą.

  2015 metais ši jauna meistrė  tapo prestižinio konkurso „Wella Trend Vision“ nugalėtoja. Tai didžiausias tarptautinis renginys, kuriame susitinka ryškiausi talentai iš viso pasaulio. Anastasia yra pirmoji  Lietuvos atstovė laimėjusi aukščiausią – platininį – apdovanojimą. Šios pergalės link ji ėjo labai kryptingai: 2014 m. atsiėmė antrosios vietos apdovanojimą Baltijos šalių atrankiniame etape Rygoje, o metais anksčiau laimėjo trečiąją vietą. Jaunojo talento titulą mūsų meistrė iškovojo Berlyne vykusiame konkurso finale nurungusi 35 dalyvius iš įvairių pasaulio šalių.

  Anastasia nuolatos kaupia žinias ir tobulina įgūdžius prestižinių „Allilon“, „Mazella & Palmer“, „Vidal Sassoon“  akademijų rengiamuose mokymuose. Ten įgytas žinias ne tik pritaiko kasdieniame darbe darbe, bet ir dalinasi su kolegomis reguliariai rengiamuose vidiniuose mokymuose.

  „Darbas man – malonumas. Kiekviena diena pilna iššūkių, galvosūkių ir mažų laimėjimų. Keliu sau aukštus reikalavimus, stengiuosi tobulėti ir labai džiaugiuosi, kad klientai tai vertina”, – sako Anastasia.

  Arnoldas

  Paškevičius

  Stilistas
  Kirpimo meistrai

  Baigęs plaukų stilisto kursus grožio akademijoje „Femina Bona”, Arnoldas atėjo į KIRPIMO MEISTRUS.

  Visus metus sąžiningai mokėsi stebėdamas vyresnių kolegų darbą, lankydamasis seminaruose ir dirbdamas su modeliais. Atėjo laikas, kai jis ir pats pasiruošęs priimti savo klientus.

  Arnoldas užsispyręs ir kruopštus, tad visada pasiūlys sprendimo būdus įvairiausioms situacijoms.

  „Nuolatos ieškau naujų idėjų ir krypčių tobulėti”, – sako apie save Arnoldas.

  Mindaugas

  Miliauskas

  Vyr. Stilistas
  Kirpimo meistrai

  2001 m. įgijo kirpėjo-modeliuotojo diplomą„Elizos“ mokymo centre, vėliau mokėsi individualiai iš žinomų Lietuvos meistrų. Kasmet reguliariai dalyvauja pripažintų pasaulio stilistų vedamuose seminaruose – „Toni & Guy“, „Vidal Sassoon“, „Dolores“, „Wella“ ir kt.

  Iš karto po studijų stilisto karjerą pradėjo grožio salone „Performa“ , kur per penkerius metus įtvirtino įgūdžius bei sutelkė ištikimų klientų ratą. Vėliau, dirbo didžiausio pasaulyje grožio tinklo „Toni & Guy“ salone Lietuvoje ir įgijo  tarptautinio lygio patirties grožio sferoje, kas dar labiau paskatino tobulėti kaip profesionalui.

  Įsikūrus kompanijai KIRPIMO MEISTRAI Mindaugas sutinka savo klientus būtent čia ir stengiasi, jog šioje vietoje, kurią jie kartu su kolegomis puoselėja, – apsilankiusieji patenkintų savo lūkesčius: gautų profesionalių patarimų, nuoširdų dėmesį ir, be abejo, džiaugtųsi nauju įvaizdžiu. Neseniai pasitobulinęs tarptautinėje „Vidal Sassoon“ akademijoje Londone, Mindaugas neabejoja, kad įvaizdis – neatskiriama kiekvienos asmenybės dalis, todėl savo naują patirtį jis būtinai pasiūlys kiekvienam, norinčiam pasikeisti ar tiesiog besirūpinančiam savo išvaizda. Mindaugas taip pat labai džiaugiasi dalyvavęs „Mazella and partners” mokymuose bei „Allilon” akademijos seminaruose.

  Stilistas mano, kad jo darbe itin svarbu nesustoti – kirpimų, spalvų, šukuosenų tendencijos nuolat keičiasi, o technologijos juda į priekį, taigi norint išlikti profesionalų lygoje, būtina plėsti akiratį. Todėl vertinga patirtis, gauta mokymų metu, bendravimas su savo srities profesionalais, domėjimasis mados naujovėmis – jėga, kuri nuolat padeda judėti pirmyn ir siekti geriausio:

  “…esu perfekcionistas, tad iš tarptautinių meistrų gautas žinias bei įkvėpimą visada stengiuosi pritaikyti savo kasdieniame darbe siekdamas tobulumo…” – sako Mindaugas.

  Laurynas

  Četrauskas

  Stilistas
  Kirpimo meistrai

  Laurynas kirpėjo amato trejus metus mokėsi Vilniaus kolegijoje, Šukuosenų dizaino katedroje. Karjerą jis pradėjo KIRPIMO MEISTRŲ salone: metus praktikavosi, mokėsi iš vyresnių kolegų, atidžiai stebėjo darbą, gilinosi į profesijos subtilybes ir klientų aptarnavimą. Tapęs pradedančiuoju stilistu pats pradėjo dirbti su klientais. Ir nuosekliai kopė aukštyn: jaunesnysis stilistas, o dabar – jau stilistas. 

  „Stengiuosi viską daryti labai kruopščiai. Esu žingeidus, man visada labai įdomu sužinoti ir išmokti kažką naujo, patinka jausmas, kai įsigilini į konkrečią situaciją ir randi jai puikų sprendimą. Visa tai skatina eiti į priekį ir nuolatos tobulėti”, – sako Laurynas.

  Justė

  Širbinskaitė

  Stilistė
  Kirpimo meistrai

  Justė kirpėjos stilistės amato mokėsi akademijoje „Femina Bona.“ Mokydamasi nepraleisdavo progos sudalyvauti akademijos rengiamuose studentų konkursuose – visuose jų buvo įvertinta aukščiausiais balais.

  Prisijungusi prie KIRPIMO MEISTRŲ, toliau tobulėjo, žinių sėmėsi vidiniuose mokymuose bei iš vyresnių kolegų.

  Justė taip pat tobulinosi ir vyriškų kirpimų seminaruose.

  „Tik pradėjusi mokytis kirpėjos stilistės amato iškart pamilau šią veiklą ir su didele motyvacija gilinu savo žinias toliau. Tai man – lyg meditacija ir mylimas užsiėmimas, net negaliu to įvardinti kaip darbo. O kartu su klientu nuoširdžiai džiaugiuosi rezultatais“, – sako Justė. 

  Ema

  Augustytė

  Jaunesnioji stilistė
  Kirpimo meistrai

  Ema mokėsi Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre, kur įgijo plataus profilio kirpėjos profesiją. Dar mokydamasi dalyvavo konkursuose, kur ne tik įgaudavo patirties, pasisemdavo įkvėpimo ir ryžto tobulėti, bet ir sėkmingai varžydavosi su kitais jaunais talentais. Emos laimėjimai „Kaunas Beauty Expo 2022“ ir tarptautiniame „Baltic Beauty 2022“ čempionate – dvi trečios ir antra vieta.

  Prisijungusi prie KIRPIMO MEISTRŲ Ema dar kurį laiką gilino žinias salone, tobulinosi vidiniuose mokymuose bei mokėsi iš vyresnių kolegų.

  „Vos pradėjus mokytis kirpėjos amato iškart supratau, kad tai – mano profesija. Kiekvieną dieną į darbą ateinu su šypsena, nes žinau kad galėsiu daryti tai, ką labiausiai mėgstu. O klientų šypsenos ir nuoširdūs žodžiai visada skatina judėti toliau ir tobulėti”, – sako Ema

  Karolina

  Urban

  Jaunasis talentas
  Kirpimo meistrai

  Karolina Vilniaus kolegijoje studijavo Įvaizdžio dizainą, buvo pasirinkusi šukuosenų formavimo specializaciją.

  Studijų metu padėjo ruošti vieno TV projekto dalyvius pasirodymams, talkino kolegijos renginiuose. Dalyvavo „Wella“ mokymuose, seminaruose. Žinių ir įgūdžių bagažą papildė pusmetis praktikos KIRPIMO MEISTRUOSE.

  Darbas suteikia malonumą ir atsipalaidavimą, man tai tarsi meditacija. Esu žingeidi, todėl kiekvieną dieną išmokstu naujų dalykų ir bandau pritaikyti savo darbuose siekdama idealaus rezultato“, – sako Karolina.

  Arnas

  Plenta

  Jaunasis talentas
  Kirpimo meistrai

  Arnas baigė mokslus Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre. Jautė, kad ten įgytų žinių maža, todėl daug tobulinosi savarankiškai dar prieš ateidamas į KIRPIMO MEISTRUS. Dalyvavo „Wella Shinefinity“, „Fanola World“ mokymuose. O atėjęs čia, mokėsi iš didelę patirtį turinčių meistrų.

  „Įgūdžius tobulinau ir žinių sėmiausi tikrai daug, ir esu pasiruošęs išmokti dar daugiau. Labai mėgstu plaukų dažymus ir esu pasiryžęs įgyvendinti visus klientų norus“, – sako Arnas.