Martynas Stamkauskas, kūrybos vadovas

Martynas 1999 m. baigė kirpėjo specialybės mokslus Vilniaus lengvosios pramonės ir buitinių paslaugų mokykloje. Dar studijuodamas pradėjo kirpti pirmuosius klientus. Vėliau ilgą laiką dirbo grožio salone „Kosmedija“ ir augino profesines žinias „Wella centre“ – vienos garsiausių plaukų grožio priemonių kompanijos atstovybėje Lietuvoje. Čia trejus metus ne tik tobulino plaukų kirpimo ir dažymo įgūdžius, bet ir tapo treneriu, vedė kirpimo bei dažymo seminarus kirpėjams visoje Lietuvoje. Dalyvavo ir pergales skynė solidžiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose. Nugalėjo prestižiniame „Wella Trend Vision“ konkurse Lietuvoje ir vyko atstovauti mūsų šaliai į Londoną, kuriame varžėsi kartu su ryškiausiais jaunaisiais talentais iš viso pasaulio. Laimėjo ir nacionalinį „Auksinių žirklių“ apdovanojimą, skiriamą meistrams už kūrybiškumą.

2007 m. Martyną pakvietė dirbti ką tik Lietuvoje duris atvėręs „Toni&Guy“ – didžiausią plaukų grožio salonų tinklą pasaulyje turėjusi kompanija. Darbas po šio ženklo vėliava suteikė didesnę atsakomybę ir dar daugiau galimybių vystyti profesinius  įgūdžius – keletą metų iš eilės vyko pasisemti įkvėpimo bei žinių į prestižinę „Toni&Guy“ akademiją Londone. Tuo pat metu ir studijavo – įgijo aukštojo mokslo diplomą Vilniaus kolegijoje (plaukų dizaino specialisto kvalifikacija.)

Nuo 2010 m. Martynas – KIRPIMO MEISTRŲ kūrybos vadovas. Nenustoja tobulintis: keletą kartų vyko į vieną žinomiausių plaukų akademijų, „Vidal Sasoon“ Londone – pagerinti įgūdžius ir parvežti karščiausias plaukų kirpimo, dažymo, šukavimo tendencijas bei technikas. Nepraleidžia progų paauginti profesinius įgūdžius ir Lietuvoje, juolab kad pastaruoju metu mūsų šalyje mokymus rengia prestižinės pasaulinio garso kompanijos, tokios kaip „Mazella&Palmer“ ar „Allilon.“ Pastarosios organizuojami tęstiniai, savaitę trunkantys mokymai profesionalams garsėja itin aukštai iškelta kokybės kartele, o iš dalyvių reikalauja begalinės precizikos. Martynas „Allilon akademijoje“ tobulinosi dukart, mokėsi ir „Mazella&Palmer“ kursuose. Vertingomis žiniomis visada pasidalija su jaunesniais kolegomis – salone reguliariai vyksta vidiniai mokymai.

„Profesionalumas man – didžiausias prioritetas. O tobulas rezultatas – toks, kuris ne tik idealiai techniškai išpildomas, bet ir suteikia geras emocijas nuo kėdės pakilusiam klientui“, – sako KIRPIMO MEISTRŲ kūrybos vadovas.