Ričardas Čižauskas, Vyr. stilistas

Ričardą drąsiai galima vadinti aukščiausios klasės meistru, profesionalu iš didžiosios raidės. Grožio industrijoje jis dirba jau ne pirmą dešimtmetį. Savo profesines kompetencijas Ričardas tobulino Vokietijoje, JAV, Italijoje, Ispanijoje, Kipre, Didžiojoje Britanijoje – visur dalyvavo kompanijos „Wella Professionals“ rengiamuose plaukų kirpimo bei dažymo technikų mokymuose („Train the Trainer“). Jau daugiau nei 10 metų jis yra pripažintas „Wella Professionals“, „System Professionals“, bei „Nioxin“ technologas-treneris.

Pastarųjų metų Ričardo pasiekimai – trys aukšti tarptautiniai įvertinimai. Jis tapo „Wella Capability“ treneriu Baltijos regionui, „Wella“ edukacijos akademijoje EdAc įgijo Color master Bronze/Silver/Gold laipsnius bei Master Color Expert – plaukų dažymo eksperto – laipsnį. Tobulinosi ir prestižinėje „Vidal Sasoon“ akademijoje Londone bei profesionalams skirtame „Allilon“ seminare Vilniuje.

Sukaupta patirtimi ir žiniomis Ričardas dalijasi vesdamas seminarus Lietuvos ir Latvijos kirpėjams bei būsimiems šukuosenų dizaineriams Vilniaus kolegijoje – čia jis dalyvauja šukuosenų dizaino programos baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijos darbe.

Ričardas – kūrybiška asmenybė. Jis yra vienas iš pop operos „Pasakų medis“ (2007 m.) personažų įvaizdžio kūrėjų, šukavo V. Judaškino 2011 m. rudens-žiemos aukštosios mados kolekcijos modelius, buvo mados namų „Nijolė“ 2011 m. kolekcijos modelių šukuosenų bei makiažo autorius.

Ričardas yra baigęs psichologijos studijas ir turi Psichologijos mokslų magistro laipsnį. Tad klientai jį vertina ne tik už kompetenciją, bet ir už puikiai išlavintą profesinę intuiciją bei ypatingą gebėjimą įsiklausyti ir išgirsti kiekvieną, sėdintį priešais jį.

„Be galo mėgstu savo darbą, džiaugiuosi žmonėmis, kuriuos sutinku ir kurie vėl grįžta pas mane. Labai daug man reiškia ir galimybė dalytis žiniomis su esamais ir būsimais kolegomis, todėl jau ilgą laiką vedu seminarus. Dirbdamas su klientu visada galvoju apie konkretų žmogų ir jo stilių – noriu, kad jis būtų gražus pirmiausia sau pačiam“, – sako Ričardas.